از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

  • ۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳:۴۲ ق.ظ

 

از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

 سیستم ویدیویی inView360 وظیفه حفاظت از وسیله نقلیه را برعهده دارد. این سیستم با ۴ دوربین دو بعدی و ارائه تصاویر اچ دی زنده از دورتادور وسیله نقلیه به راننده کمک می کند تا از تجهیزات اعلام و اطفا حریق آن وسیله به طور کامل حفاظت کند. امکان اضافه کردن ۱ تا ۲ دوربین دیگر برای مانیتورینگ نواحی دیگر نیز وجود دارد.

ورژن جدید این سیستم تصاویر اچ دی ۱۰۸۰ پیکسلی واضح تر و شارپ تری نسبت یه مدل های قبلی ارائه می دهد. سیستم استاندارد شامل ۴ دوربین می شود که تصاویر ۲ بعدی از دورتادور وسیله نقلیه از زاویه بالا می گیرند. ۴ تصویر با هم ترکیب شده و هیچ نقطه کوری نمی ماند. امکان اضافه کردن ۱ تا دوربین دیگر نیز به این سیستم وجود دارد. این سیستم یک ضبط کننده خودکار سر خود دارد. این سیستم ۴ اسلات کارت حافظه با ظرفیت ذخیره سازی ۱ ترابایت دارد. دی وی آر داخلی آن تصاویر هردوربین را جداگانه ضبط می کند و این برای امور مربوط به بیمه بسیار کارایی دارد. همچنین دی و ی آر آن یک جی پی اس، سرعت سنج توکار دارد و به دکمه آلارم اضطراری نیز مجهز است.

برای راننده قابلیت پخش تصاویر به صورت جداگانه و همچنین یک تصویر ترکیبی ۳۶۰ درجه کامل نیز همراه با تغییر زاویه دید دوربین ها وجود دارد

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید